Home / Uncategorized / Ako pracovať s fotkami, ktoré si necháte vylačiť?

Ako pracovať s fotkami, ktoré si necháte vylačiť?

Tu si môžeš nahrať svoje fotografie priamo z počítača, telefónu alebo aj tabletu. Prípadne sa jednoducho prihlás cez Facebook alebo Instagram a automaticky sa Ti zobrazia všetky tvoje fotky z albumu, ktorý si vyberieš. Následne si jednoducho z týchto fotiek vyber jednu alebo aj viac a nechaj si ich vytlačiť na konkrétny produkt.

Nahratie a zobrazenie fotiek z počítača, telefónu alebo tabletu

V sekcii nahrať fotky jednoducho klikni na tlačítko, alebo sem myšou pretiahni zo svojho počítača všetky fotky, čo chceš použiť na tlač. Fotky sa automaticky nahrajú k nám na server.

  • Minimálne rozlíšenie obrázku: 500 x 500 px
  • Maximálna veľkosť obrázku: 30MB
  • Povolené format obrázkov: jpg, jpeg, png, gif 
  • Po 48 hodách nečinosti sa všetky nahraté obrázky sami automaticky zmažú

Zobrazenie fotiek z minulých objednávok

Fotky z minulých objednávok sa zobrazujú len pri tých produktoch, ktoré si v minulosti kupoval. Takže napríklad keď si v minulosti objednával 9 magnetiek z rôznych fotiek, tak tieto magnetky budeš vidieť na stránke produktu 9 magnetiek a môžeš si ich nechať znovu vytlačiť.

Zobrazenie fotiek priamo z  Facebook a Instagram

V sekcii Facebook a Instagram sa dá priamo prihlásiť na sociálne siete, z ktorých si môžeš nechať vytlačiť fotky. Pri Facebook si jednoducho vyberieš, z ktorého albumu si chceš zobraziť fotky. Pri Instagram si môžeš vybrať, či chceš zobraziť tvoje fotky, alebo fotky followerov. Žiadna z týchto fotiek sa u nás na serveri neukladá.